Sesli Mobil Sesli Chat Siteleri

Mobil sesli siteler mobil cihazlarda görüntülemek oldukça sinir bozucu olabilir. Mobil chat siteleri Kullanıcılar genellikle yavaş yükleme süreleri, mobil kameralı sohbet siteleri zor gezinme ve düşük kullanım kolaylığı ile uğraşır. İnternet arama motoru’a göre, kullanıcıların %50’ı yüklenmesi dört saniyeden uzun süren web sitelerinden ayrılıyor ve ortalama bir mobil sayfanın yüklenmesi on saniye sürüyor. Eyvah! İnternet arama motoru bunu değiştirmeye çalışıyor.

İnternet arama motoru kısa bir süre önce, onu uygulayan web sayfalarını dört kat daha hızlı yükleyen Hızlandırılmış Mobil Sayfaları (mobil sesli sohbet, mobil sesli chat) başlattı; ve bu web sayfaları, mobil sesli sohbet, mobil sesli chat etkin olmayan sayfalardan sekiz kat daha az veri kullanır. Halihazırda birkaç mobil sesli sohbet, mobil sesli chat özellikli sayfa deneyimlemiş olabilirsiniz – İnternet arama motoru, mobil arama sonuçlarında bunları öne çıkarmaya başladı. Bir mobil sesli sohbet, mobil sesli chat makalesine tıkladığınızda anında yüklenir.

mobil sesli sohbet, mobil sesli chat sayfalarındaki anlık yükleme hızı oldukça heyecan verici. Ancak her pazarlamacının ve Mobilsohbet ve mobilchat mobil sesli siteler’nun aklındaki en büyük soru, mobil sesli sohbet, mobil sesli chat’nin mobil arama sıralamalarını nasıl etkilediğidir. İnternet arama motoru, Mobil Görüntülü sohbet sıralamaları ne ölçüde etkileyeceğini henüz belirtmedi. İnternet arama motoru Web Yöneticisi Eğilimleri Analisti John Mueller, mobil sesli sohbet, mobil sesli chat’nin henüz bir sıralama faktörü olmadığını belirtti. sesli mobil chat siteleri ancak yükleme süresi ve mobil sayfa hızının şu anda birincil sıralama faktörleri olduğunu göz önünde bulundurarak, mobil sesli sohbet, mobil sesli chat’nin bu ayın sonlarında İnternet arama motoru’ın mobil güncellemesinde yer alabileceğini makul bir şekilde varsayabiliriz. mobil canli chat hakkında bilgiler paylaşmaya devam edeceğiz bizi takip etmeyi unutmayın..

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Verified by MonsterInsights