Mobil görüntülü sohbet siteleri

mobil görüntülü sohbet sitenizin mobil uyumlu olduğunu söylemeyi unutmayın. Duyarlı tasarım kullanıyorsanız bir görüntü alanı bildirimi veya dinamik sunumu kullanırken bir Vary başlığı ekleyebilirsiniz. Bununla ilgili daha fazla bilgiyi daha sonra veya Google’ın geliştirici belgelerinde bulabilirsiniz .
Sayfa Deneyimi adlı bir sıralama faktörünü duyurdu . Google yıllardır site hızını savunurken, sayfa deneyimi güncellemesi yeni bir şey ekliyor: kullanıcı deneyimi. Google, ilk kez kullanıcıların bir siteyi nasıl deneyimlediğini dikkate alıyor. Site hızlı yükleniyor mu? Bir mobil sitenin oluşturulmasını engelleyen, kullanıcı deneyimine zarar veren resimler veya yavaş yüklenen reklamlar var mı? Yeni Önemli Web Verileri ölçümleri , algılanan sayfa deneyimini anlamanıza ve iyileştirmelere öncelik vermenize yardımcı olur. Mobil görüntülü sohbet yeni sayfa deneyimi algoritması gün ışığını görecek.
Mobil mobil görüntülü sohbet siteleri, tıpkı normal mobil görüntülü sohbet siteleri gibi, sitenizin taranabilir ve bulunabilir olmasını sağlamakla ilgilidir. Ayrıca mükemmel performansa, harika içeriğe ve kusursuz bir kullanıcı deneyimine ihtiyacınız var. Doğru yapmak için, sitenizin şu anda nasıl performans gösterdiğini ve ziyaretçilerinizin şu anda ne yaptığını bilmeniz gerekir. Örneğin, insanlar sizi bulmak için mobil cihazlarda aynı anahtar kelimeleri mi kullanacak? İnsanlar genellikle bir mobil cihaz kullanırken arama yapma şeklini değiştirir. Ve insanların ne yapmasını istiyorsunuz? Bir masaüstü makinedeyken en yakın Whole Foods’a gitmeyi teklif etmek ideal olmaktan uzaktır. Yine de, akıllı telefonunuzda tamamen mantıklı
Görüntülü mobil ile en iyi arkadaş olmanız gerekiyor. Arama araçları efsanevidir ve sitenizin arama sonuçlarında nasıl olduğunu öğrenmek istiyorsanız büyük bir yardımcıdır. Örneğin, Arama Analizi özelliğini kullanarak, mobil ve masaüstü kullanıcılarının ihtiyaç duyduklarını bulmak için kelimeleri nasıl kullandıklarını görebilirsiniz. Doğru kelimeleri mi hedefliyorsunuz? Başka bir şeye odaklanmalı mısın?
Googlebot’un JavaScript, CSS ve resim dosyalarınızı düzgün şekilde dizine ekleyebilmesi için tarayabilmesi gerekir. Bunun için Search Console’da kullanışlı bir araç var: URL Denetimi. Bu araç, Googlebot’un içeriğinizi tam olarak nasıl gördüğünü ve oluşturduğunu görmenizi sağlar. Ekran hizalanmadığında ve araç hataları listelediğinde, yapmanız gereken işler var demektir

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Verified by MonsterInsights